Dedykowane Rozwiązania E-commerce

Ergonomiczne łatwe w obsłudze i użytkowaniu systemy e-commerce
Ergonomiczne łatwe w obsłudze i użytkowaniu systemy e-commerce, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów!

Nowoczesne, dedykowane sklepy internetowe

Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych, ergonomicznych, responsywnych, wyłącznie dedykowanych do potrzeb naszych Klientów sklepów internetowych.

Tego typu rozwiązania są zawsze projektowane indywidualnie, po rozeznaniu branży Klienta, asortymentu oferowanego w przyszłym sklepie internetowym oraz koniecznych do wprowadzenia integracji i automatyzacji. Zamawiając sklep internetowy stworzony właśnie dla Ciebie masz pewność że jego wygląd będzie niepowtarzalny i znajdą się w nim funkcje takie, jakich dokładnie potrzebujesz, ponieważ dedykowany sklep internetowy jak sama nazwa wskazuje, tworzony jest w oparciu o konkretne Twoje wymagania i potrzeby.

Zamawiając dedykowaną platformę sprzedażową otrzymujesz nie tylko specjalistyczne funkcjonalności, ale o których konkurencja może jedynie pomarzyć. Twój sklep internetowy staje się wyjątkowy pod każdy względem od konstrukcji i funkcjonalność po wygląd i łatwość administracji. W tego typu rozwiązaniach nie ma miejsca na szablonowość.

Przy tworzeniu nowego sklepu internetowego zawsze korzysta się z najnowszych praktyk sprzyjających przeprowadzaniu Internauty w prosty i intuicyjny sposób przez proces zakupowy, a administratorom systemu na bardzo łatwą obsługę systemu sklepowego.

Zamawiając dedykowany sklep internetowy stajesz się niezależny. Otrzymujesz bowiem oprogramowanie, które należy do Ciebie na zawsze. Nie masz dodatkowych opłat za używanie oprogramowania, nikt nie nalicza sobie prowizji od sprzedaży. Masz swój sklep online, wszystkie pliki z kodem, a dalszy rozwój Twojego e-commerce zależy wyłącznie od Twojej wizji. Możesz ją dalej kontynuować z nami lub zdecydować się na inną firmę.

Za pomocą naszego oprogramowania można stworzyć pojedynczy sklep internetowy lub multiplatformę sprzedażową działającą na różnych rynkach, różniących się od siebie zarówno oferowanymi towarami, innymi walutami, kosztami i formami transportu. Każdy z działających w ramach platformy sprzedażowej e-sklepów może mieć połączenia z innymi systemami zewnętrznymi.